Od 23 I 2022 do 30 I 2022 r.

23.I   3 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ ks. kanonika Wilhelma Kopca i jego gospodynię Elfridę Machura oraz dobrodziejów naszego Kościoła – ofiarowana od parafian.

11.15 I intencja – do Matki Boskiej Wniebowziętej i Ojca św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marina Lech z okazji 75-tej rocznicy urodzin oraz opiekę Bożą dla całej rodziny. TD

II intencja – do miłosierdzia Bożego i Matki Boskiej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dary Ducha św. dla Danuty Izydorczyk z okazji 75-tych urodzin oraz błogosławieństwo Boże dla córek z rodzinami. TD

Kolekta : na potrzeby parafii.

24.I PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Franciszka Salezego bpa i dK

17.00 Za+ Karola Hirszmajer w I-szą rocznicę śmierci ++ rodziców Krystynę i Hugona Hirszmajer.

25.I  WTOREK ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

8.00 Za dusze ++ Irenę Niedbała w rocznicę śmierci++ Stefanię, Tadeusza Stępień++ Marię, Augustyna Paszek++ Agnieszkę, Edwarda Wichary++ Jana, Martę, Agnieszkę Paszek++ Pawła, Marię Mościński++ Emilię, Henryka Przyklink++ Apolonię, Jana Stępień i pokrewieństwo.

26.I  ŚRODA Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

8.00 Za+ Genowefę Krupanek, jej męża Wincentego - msza św. ofiarowana od kuzynek i kuzyna.

27.I CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za+ Andrzeja Hojczyk – msza św. ofiarowana od sąsiadów i znajomych.

28.I PIĄTEK Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu prezb. i dK

17.00 Za dusze ++ Eryka Ulbrich w rocznicę urodzin, żonę Martę, rodziców Martę i Stanisława Ulbrich, braci Jerzego i Stefana oraz dusze opuszczone.

29.I  SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Mariana Wilczok w 30-ty dzień po śmierci.

30.I   4 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Annnę Niedbała w I-szą rocznicę śmierci+ Konrada Niedbała ++ rodziców z obu stron.

11.15 Za++ teściów Józefa w rocznicę śmierci i Różę Popczyk, męża Jana, szwagra Eugeniusza, dziadków Popczyk, Nitka Bartos, Szafron oraz Bożenę Rosół + Weronikę Gajdzik i dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.